Federal Equipment Company kupuje i sprzedaje używane maszyny i sprzęt procesowy

Federal Equipment Company kupuje i sprzedaje używane urządzenia do przetwarzania i pakowania dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego, tworzyw sztucznych, gumy i wielu innych branż przetwórczych.

Od 1957 roku Federal Equipment Company jest sprzedawcą sprzętu używanego specjalizującego się w przetwarzaniu i pakowaniu sprzętu.Kupujemy i sprzedajemy sprzęt procesowy w wielu branżach, miedzy innymi:

  • branży farmaceutycznej
  • branży chemicznej
  • branży żywności i napojów
  • branży z tworzyw sztucznych
  • branży gumowej
  • branży opakowaniowej
  • branży laboratoryjnej
  • branży badawczo-rozwojowej

Dysponujemy tysiącami urządzeń obejmujących 275 różnych kategorii.

Używany sprzęt firmy Federal Equipment Company oferuje kilka możliwości oszczędności, w tym oszczędności cen zakupu, oszczędności czasu realizacji i obniżone wartości amortyzacji. Pozyskiwanie używanych urządzeń zapewnia dodatkową wartość, zapewniając elastyczność dostaw sprzętu, zmniejszając ryzyko łańcucha dostaw oraz zapewniając niezawodne urządzenia do przetwarzania i pakowania od producentów wysokiej jakości po rozsądnych cenach.

Przeglądaj sprzęt znajdujący się w Europie

Sprzedaj nadwyżki sprzętu

Nadwyżki sprzętu kosztują pieniądze, zajmując cenny magazyn lub powierzchnię produkcyjną, a nawet wymagają wynajęcia dodatkowej przestrzeni magazynowej. W niektórych przypadkach, podatki od nieruchomości są należne od sprzętu.Mogą Państwo generować gotówkę z nieużywanych urządzeń produkcyjnych, sprzedając nadwyżki sprzętu do Federal Equipment Company.

Aukcje i likwidacje urządzeń przemysłowych

Zarządzamy aukcjami i likwidacjami sprzętu przemysłowego, zarówno w likwidowanych fabrykach istniejących korporacji jak i spółkami działającymi w trudnej sytuacji finansowej(upadłości).

Jako sprzedawca używanego sprzętu specjalizujemy się w wiedzy o tym, jaki sprzęt ma wartość dla użytkowników końcowych i innych dealerów, aby zapewnić najlepszy możliwy zwrot z Twoich aktywów kapitałowych.Nasza wiedza branżowa i rynkowa, doświadczenie i godna zaufania reputacja zapewniają, że likwidacja Twojego obiektu zakończy się sukcesem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat aukcji sprzętu i likwidacji całego obiektu.

Programy i usługi odzyskiwania inwestycji

Oferujemy kompletne programy odzyskiwania inwestycji, aby pomóc Państwu zarządzać i sprzedawać nadwyżki sprzętu w Państwa różnorodnej, globalnej sieci produkcyjnej w najbardziej ekonomiczny sposób. Wysyłanie przestarzałej listy urządzeń w arkuszu kalkulacyjnym nie jest skutecznym sposobem zarządzania nadwyżką sprzętu w wielu zakładach produkcyjnych. Mogą Państwo skupić się na swojej działalności i pozwolić Federal Equipment Company zarządzać nadwyżką sprzętu.Możemy zarządzać międzynarodowymi programami do usług pojedynczych witryn. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie Odzyskiwanie inwestycji.


Firma Federal Equipment Company sprzedaje tysiące urządzeń i ocenia sprzęt do zakupu na całym świecie.Jeśli chcesz porozmawiać z przedstawicielem, skontaktuj się z:

Federal Equipment Europe
Kamila Grabowska
Pomoc w języku polskim

Phone: +31 548 659 056
Kamila.Grabowska@fedequip.eu

Windmolen 22 | 2609NN Almelo | The Netherlands